1 poločas 3
9 střely na bránu 16
0 tyče 2
7 fauly 5
24.min hráč číslo 10 karty 58.min Vlasťa
2 + 46 + 50 góly v minutě

3.,10.Hanes, 20.Lukáš

přítomní Honza, Vlasťa, Lukes, Táda, Jura, Hanes, Pepe, Lukáš, Paťa
  omluveni Martin, David (oba práce)
  plus Účast  vetšiny hráčů
  mínus Dva rozdílné poločasy

Do zápasu jsme nevkročili příliš šťastně hned v 2.minutě jsme inkasovali. Domácím však toto vedení nevydrželo ani minutu a po krásném centru Jury pohodlně usměrnil míč do brány Hanes a vyrovnal tak na 1:1. V 10.minutě poslal Hanes svým druhým gólem v zápase náš tým do vedení 2:1 po krásné příhrávce do ulice od Lukáše. Ve 20.minutě bylo ještě veselej když se Hanes stal přihrávájicím a Lukáš přesnou tvrdou trefou k tyči zvýšil na 3:1. Náš poločasový výsledek mohl být ještě vyšší ale několik slibných příležitosti jsme zbytečně neproměnili a nebo vynikl brankář soupeře.  Střely v poločase 11:4 pro náš tým

Do druhého poločasu jako by nastoupil jiný tým začala váznout naše střelecká převaha z prvního poločasu a i hra dopředu nebyla zrovna ideální. Soupeř vycítil příležitost a začal hrát tvrději až místy s přehnanou agresivitou zejména hráč s číslem 10 si koledoval. Bohužel soupeř vstřelil v 46.minutě po špatně rozehraném autovém vhazování Lukáše, který se nepochopil na hřišti s Hanesem a Jurou, kontaktní gól. Bohužel to se později ukázalo jako zlom v utkání. A v 50.minutě bylo mnohem hůř po autovém vhazování si hráči před naší bránou špatně pokryli hráče domácích a bylo srovnáno. Kdybychom využili spousty možnosti zejména v prvním poločase mohl zápas dopanout jinak.

Závěr utkání byl opravdu vyhrocený, nejprve rozhodčí neodpískal sporný zákrok na našeho Hanese v pokutovém území kdy jej domácí brankář stáhl, poté nepotrestal napadené domácím hráčem, který do Hanese žduchl a z následného rozehrání nepotrestal ani opravdu tvrdý umýslný a agresivní zákrok domácího hráče na Tadeáše, jelikož tento hráč  měl již žlutou kartu z prvního poločasu ale karta přeci jen padla a to za víkřik z naší střídačky, který směřoval právě k agresivnímu hráči co děláš ty P.... a to hned s překvapením všech ne jen hráču ale i diváku vytáhl rovnou kartu červenou. V úterným zasedaní VV rozhodla o zastavení činnosti pro Vlasťu na 2.zápasy tedy na jaře proti týmu Zelené Balet a Fc Fiasco

Video (stačí kliknout)

Soupeř gól(1:0)             Hanes gól(1:1)           Hanes gól(1:2)           Lukáš gól(1:3)

Vlasťa šance(1:3)        Soupeř gól(2:3)          Soupeř gól(3:3)        Šance Vlasťa(3:3)