BRANKY

18.min Filinský

ŽK: Hemala

ČK: Hemala

Soupeř byl před utkáním jasným favoritem. Prvních 10.minut jsme drželi však krok a měli několik příležitostí k otevření skóre. Bohužel však v 11.minutě soupeř udeřil hned 2.krát krátce po sobě. Kontaktní gól vstřelil Lukes, který nasadil jesličky brankáří soupeře a od tyče se odrazil míč do brány. Bohužel to bylo vše z naší strany a soupeř ještě do konce zvýšil na 3:1.

V druhém poločase se hra zbytečně přitvrdila a někteří hráčí soupeře by měli začít brát prášky na uklidnění. Bohužel však náš hráč Milda se nechal vyprovokovat a vysloužil si tak během zápasu dvě žluté karty a zápas tak pro něj předčasně na začátku druhého poločasu skončil. Do konce utkání se už pouze prosazoval soupeř a utkání se tak skončilo výsledkem 7:1