22. 9. 2012

4.Kolo

Mk Jívová - Pošta 3:4 (2:2)

Góly: 2x Hanes, Tadeáš

Hrálo se ve vysokém tempu, se spoustou krásných kombinací a střeleckých pokusů. Jako prvnímu v utkání se povedlo vstřelit branku Hanesovi. Soupeř však brzy srovnal krok především zásluhou naší obrany, která si špatně přebrala hráče soupeře a samotný hráč tak před Honzou pohodlně srovnal krok. V zápase jsme šli ještě jednou do vedení v první poločase a to po krásném průniku Tadeáše, který tak poprvé vstřelil svůj gól od příchodu do našeho týmu. Před koncem poločasu však přišel po krásné kombinaci soupeře trest v podobě vyrovnání.

V druhém poločase pokračovala útočná hra obou mužstev vedení jsme se opět ujali my po krásné trefě Hanese. Bohužel toto vedení se nám nepodařilo dlouho udržet a soupeř brzy srovnal opět krok. Deset minut před koncem jsme dostali opět po chybě v obraně gól na konečných 4:3 Bohužel až příliš mnoho invidualních chyb naších hráčů vedlo k již druhé porážce ze čtyř utkání. Pozitivní je však že tým Pošta hrál loni ještě 2.Ligu a rozhodně jsme byli vyrovnaným soupeřem a to nás musí všechny motivovat do dalších zápasů a hnát se za každým bodem !!!!!!!