28. 9. 2012

5.Kolo

Góly: 3x Jura, Hanes

Žk: Vlasťa

Do brány se na toto utkání místo Honzi postavil Pepe. Bohužel však jeho chybou při kličce hráči náš tým brzy prohrával.Z následné rozehry jsme kapitulovali již podruhé a tak jsme hned v úvodu prohrávali 2:0. Brzy se nám podařilo zásluhou krásného centru Lukese přes celé hřiště na Juru snížit na 1:2. Do konce poločasu jsme však bohužel dostali po krásné akci soupeře na 1:3

Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivnější hrou. Dařila se nám kombinace a golmana soupeře jsme zasypali hned několika nebezpečnými pokusy.  Kontaktní gól na 2:3 svou krásnou střelou z první k tyči zařídil Hanes. Po několika rohových kopech, které se nám nedařili zakončovat se prosadil podruhé v zápase Jura a srovnal tak na 3:3. Soupeř byl zaskočen čehož 7.minut před koncem využil svým třetím gólem v zápase Jura a poslal tak náš tým poprvé v zápase do vedení. Vedení se nám bohužel nepovedlo v závěru udržet hráli jsem až příliš moc dopředu a takticky jsme ta závěr nezvládli a v poslední minutě s přečíslení soupeře jsme bohužel obdrželi gól na konečných 4:4

Video (stačí kliknout)

Soupeř 1:0          Soupeř 2:0          tyč, tyč a ven           Hanes snížil na 2:3

Jura na 3:3         Jura na 4:3         Soupeř na 4:4