Jdi na obsah Jdi na menu

28. 10. 2012

9.Kolo

Góly: 2x Honza B, 2x Vlasťa M, 2x Pepe, Lukáš D, Paťa B

Zápas se hrál tradičně jak už to se soupeřem Elektro Otáhal máme za deštivého počasí. V úvodních minutách se toho příliš mnoho na hřišti nedělo. V 10.Minutě utkání vstřelil pro průniku po lajně Vlasťa krásný gol a poslal náš tým tak do vedení 1:0. Ve 12.Minutě rozehrál rychle Honza na volného Lukáše ten přihrál rozeběhlému Hanesovi na lajnu, který si skvěla poradil a krásnou příhravkou našel před bránou Paťu, a ten se nemýlil a pohodlně skóroval na 2:0. Neuběhla ani minuta, když soupeř ztratil míč, kterého se zmocnil Hanes a krásným průnikem vstřelil levačkou gól již na 3:0. Soupeř hned po rozehrání opět chyboval a Hanes se trefil znovu skoro z poloviny hřiště a zvýšil již na 4:0. Ve 25 minutě se opět krásně uvolnil Hanes a servíroval Pepovi před bránu střílenou náhravku, kterou Pepe uklidil do brány a zvýšil na 5:0. To stále nebylo vše v poslední minutě prvního poločasu opět skvěle rozehrál Honza míč na Pepe a ten se nemýlil a zvýšil na poločasových 6:0

V druhém poločase začal soupeř mnohem lépe napadat naši rozehrávku, ale také na naší straně nebyl již takový pohyb jako v první půli čehož soupeř využil a po přečíslení snížl na 1:6. V 47.minutě se prosadila i naše nová posila týmu Lukáš, který tak již ve dvou zápasech vstřelil 3.góly a věřím, že se mu bude i nadále dařit ne jen střelecky ale i tvořit hru nejen dopředu ale i dozadu. V zápase jsem měli i mnoho šanci na vstřelení více gólu ovšem naše uspokojení nám dovolilo některé vyložené příležitosti zahodit. Na konečných 8:1 v 53.minutě pečetil po krásné kombinaci, kdy šel míč přes všechny hráče co byli na hřišti Vlasťa, ten svůj gól opravdu oslavil stylově viz video !!!!