1.POHOŘANY FK 0:0 7:0 3:1 3:0 2:1 15:2 9.BODŮ - 1
2.DOLANY 0:0 V 1:3 2:6 3:1 1:1 7:11 4.BODY - 4
3.MIAMI BITCH 0:7 3:1 É 2:5 2:2 2:3 9:18 3.BODY - 5
4.MK JÍVOVÁ 1:3 6:2 5:2 S 3:0 4:0 19:7 8.BODŮ - 2
5.VÉSKA B 0:3 1:3 2:2 0:3 K 1:8 4:19 1.BOD - 6
6.VÉSKA A 1:2 1:1 3:2 0:4 8:1 A 13:10 5.BODŮ - 3

Turnaje se zůčastnilo celkem 6.celků. Hrálo se systémem každý s každým 2x 12.minut. Turnaj se pořadatelům podařil ne jen že přálo krásné počasí ale rovněž byl bez zbytečných prodlev a měl tak rychlý spád.

Náš tým turnajem procházel jako nůž máslem hned na úvod jsme zdolali mladé běhavé kluky z Maimi Bitch 5:2 ovšem vítězství se nerodilo snado hned v úvodu jsme rychle prohrávali 0:2 ale do poločasu jsme ještě vstřelili kontaktní gól, který nás nakopnul a rozjel spanilou jízdu druhým poločasem. Dále následovalo mužstvo z Dolan, s kterým jsme se setkali poprvé na turnajích a úspěšně jsme tento tým porazili 6:2. Vzápětí jsme narazily na Vésku B a Vésku A a ani jednomu s těchto dobře nám známých týmu jsme nedovolili skórovat a vyhráli jsme tak s Véskou B 3:0 a s Véskou A  4:0. Poslední zápas nám los určil sobouj se Sokolem Pohořany s kterými jsme svedli přímí souboj o 1.místo bohužel tým Pohořan byl opět jak už to na turnajích býva posilněn o řadu kvalitních hráču, kteří kopou I.A třídu. I přesto jsme bojovali do poslední minuty ale bohužel jsme na soupeře nestačili a podlehli jsme tak 3:1.

1.Zápas

MK JÍVOVÁ - Miami Bitch 5:2 (1:2) Góly: 3x Blažek J., 2x Mazač V.

2.Zápas

MK JÍVOVÁ - Dolany 6:2 (2:1) Góly: 2x Drtil L., Dočkal J., Mazač V., Richtr J.,Blažek J.