Ze základních dvou 9 členných skupin postoupí do třech nástavbových skupin týmy následovně:

1. - 3. tým do finálové skupiny o 1. - 6. místo

4. - 6. tým do skupiny o 7. - 12. místo

7. - 9. tým do skupiny o 13. - 18. místo

Vytvoří se tak nové skupiny o 6 týmech. Týmy, který spolu utkání odehrály již v základní skupině spolu nebudou znovu hrát, ale do tabulky nástavby si připíší již získané body. Každý tým tak v nástavbové skupině odehraje 3 utkání.

Kolo Dne Čas Zápas Výsledek
1 14.12 11:00 Lůzři - MK 10:1 (4:0)
2 21.12 11:00 MK - United Players 3:2 (2:0)
3 4.1 12:00 Posluchov - MK 9:5 (3:4)
5 18.1 14:00 PSB 2010 - MK 2:4 (1:2)
6 19.1 13:00 MK - Ps Beton 4:3 (1:1)
7 1.2 12:00 Nový Svět - MK 9:2 (5:1)
8 15.2 13:00 MK - Luběnice 1:3 (1:3)
9 16.2 12:00 MK - Masajové ,,B" 5:2 (2:2)
1.n (7-12) 22.2 10:00 MK - Sokol Horka 3:0 Kont.
2.n (7-12) 23.2 13:00 MK - Aston Pilla 3:0 Kont.
3.n (7-12) 1.3 12:00 Dynamo Primus - MK 12:2 (5:0)
o 7.místo 8.3 13:00 MK - Dynamo Primus 2:9 (1:5)

MK Jívová - Dynamo Primus 2:9 (1:5)
Jívovští se v osmé minutě ujali vedení, ale to byl jen povel k ostrostřelbě hostů. Ti během první půle skórovali pětkrát a připravili si půdu k výraznému vítězství. To se jim nakonec povedlo, byť na dvojciferné vítězství nedosáhli. Skóre se zastavilo ve 49. minutě, když potřetí v utkání skóroval Dráb. Ještě o gól byl lepší jeho kolega Bartošek, který si čtyřmi góly vylepšil střeleckou bilanci a prosadil na šesté dělené místo ve střelecké tabulce. Branky: 8. Drtil, 27. Richtr – 23., 25., 35. a 42. Bartošek, 10., 38. a 49. Dráb, 11. a 17. Vykydal.

16.2.2014
MK Jívová - Masajové ,,B" 5:2 (2:2)
Také druhé utkání mělo vazbu na další pokračování turnaje. Vítěz si připisoval do nástavbové tabulky body. Jívovští již měli tři body z předcházejících kol, Masajové na ně zatím čekají…A budou čekat minimálně do příštího víkendu. Díky střelecké potenci jívovského Blažka, jenž dal všech pět branek svého týmu a ve druhé půli zaznamenal i čistý hattrick, si všechny body připsala Jívová. Branky: 12., 20., 30., 32. a 48. Blažek – 16. Zlatníček, 19. Janíček.

15.2.2014
MK Jívová - Luběnice 1:3 (1:3)
Zápas byl rozhodnut již v prvním poločase. Na branku Nerušila z družstva hostů reagoval Filinský, ale další branky stříleli již jen hosté, kteří si tak vítězstvím pootevřeli vrátka do skupiny, ve které se bude hrát o sedmé místo. Branky: 13. Filinský – 9. Nerušil, 19. Havránek, 25. Lehnert.

1.2.2014
Nový Svět – MK Jívová 9:2 (6:1)
Také třetí celek tabulky vytáhl v sedmém kole střeleckého žolíka. Poslal do bojů o jistotu postupu Otavu, který byl ještě o branku lepší než v prvním utkání dne Šperka. Branky: 7., 12., 21., 37. a 49. Otava, 3., 24. a 30. Hruška, 17. Šrom – 45. Blažek, 14. vlastní.

19.1.2014
MK Jívová – PS Beton 4:3 (1:1)
Hráči Jívové si zapsali úspěšný víkend. Vyhráli oba zápasy a šest bodů je katapultovalo mezi celky s určitými nadějemi na postup mezi nejlepší tři. V průběhu utkání prohrávali 0:1, 1:2 a 2:3, ale v závěru nejdříve vyrovnal Blažek a vítězný gól si připsal Richtr. Branky: 32. a 37. Blažek, 7. Drtil, 42. Richtr – 33. a 34. Folprecht, 10. Bezděk.

18.1.2014
PSB 2010 – MK Jívová 2:4 (1:3)
Brankou Kalába ve 12. minutě domácí chvilinku vedli, ale tři branky hostů v průběhu sedmi minut jim naději na body snížily na minimum. Petula ve 38. minutě sice ještě vykřesal naději kontaktním gólem, ale jívovský Drtil byl proti a svým druhým gólem v utkání zařídil hostům druhé vítězství na turnaji. Branky: 12. Kaláb, 38. Petula – 17. a 24. Blažek, 19. a 43. Drtil.