Jdi na obsah Jdi na menu
 

JARO 2018 - 3.liga skupina ,,B"

Kolo DEN ČAS ZÁPAS Výsledek Info Video
14 28.3 ST 19:00 MK - Atletico Haná Slavonín-1 Tomiga  
15 6.4 PA 17:30 SK Kopeček - MK Kopeček Hudec  
16 11.4 ST 20:00 MK - Meta Pohořany Slavonín-1 Kurel  
17 20.4 PÁ 19:15 Roko Samotišky - MK Samotišky Hudec  
18 25.4 ST 19:00 MK - Jager 1878 Slavonín-1 Tomiga  
19 2.5.ST 19:00 MK - Sha. and Blake Slavonín-1 Coufal  
20 11.5 PÁ 18:00 El. Otáhal A - MK Milo-1 Antoš  
21 16.5 ST 20:00 MK - FC Fiasco Slavonín-1 Antoš  
22 26.5 SO 8:30 Chalapeňos - MK Milo-2 Antoš  
23 30.5 ST 20:00 MK - FC ZRTV Loko Slavonín-1 Kurel  
24 5.6 UT 19:00 FC Broky - MK Slavonín-1 Dvořák  
25 13.6 ST 18:00 MK - Zelené Balet Slavonín-1 Švancara  
26 18.6 PO 17:00 Ditrex - MK Slavonín-1 Coufal  

PODZIM 2017 - 3.liga skupina ,,B"

Kolo DEN ČAS ZÁPAS Výsledek Info Video
1 29.8 ÚT 20:15 Atletico Haná - MK 4:3 (2:1) zde zde
2 6.9 ST 20:00 MK - SK Kopeček 2:3(1:0) zde zde
3 17.9 NE 9:30 Meta Pohořany - MK 3:3 (2:2) zde zde
4 19.9 ÚT 20:15 MK - Roko Samotišky 4:4 (3:1) zde zde
5 27.9 ST 19:15 Jager 1878 - MK 4:2 (3:0) zde zde
6 5.10.ČT 19:00 Sha. and Blake - MK 8:4 (4:2) --- ---
7 11.10 ST 20:00 MK - El. Otáhal A 6:5 (2:2) zde zde
8 21.10 SO 10:30 FC Fiasco - MK 11:9 (5:6) zde zde
9 25.10 ST 20:00 MK - Chalapeňos 5:5 (2:5)    
10 3.11 PÁ 18:00 FC ZRTV Loko - MK 9:5 (6:2)    
11 8.11 ST 20:00 MK - FC Broky 4:6 (3:3)    
12 14.11 ÚT 18:00 Zelené Balet - MK 2:9 (1:3)    
13 22.11 ST 20:00 MK - Ditrex 9:9 (7:4)    

 

Hráč zápasy žlutá červená góly
Pavel Jeřábek 7 0 0 24
Lukáš Filinský 12 0 0 11
Josef Dočkal 11 0 0 10
Oldřich Hausner 12 0 0 6
Ján Filinský 13 0 0 5
Miloslav Hemala 9 0 0 4
Jiří Richter 5 0 0 4
Lubomír Siebelt 3 0 0 0
Miroslav Zdražil 5 0 0 0
Klec Tadeáš 3 0 0 0
Klec Jan ,,C" 11 1 0 0

Soupeři v sezóně 2016/2017

Tým Hřiště Liga Skóre Body Místo
Atletico Haná Milo 2.Liga sk. ,,B" 73:130 12 13
Chalapeňos Milo 3.Liga sk. ,,B" 103:107 30 4
MK Jívová Slavonín 3.Liga sk. ,,C" 133:86 30 5
Meta Pohořany Pohořany 3.Liga sk. ,,B" 83:83 26 6
Roko Samotišky Samotišky 3.Liga sk. ,,B" 117:114 24 7
FC Fiasco Milo 3.Liga sk. ,,B" 87:101 24 8
Elektro Otáhal A Milo 3.Liga sk. ,,B" 109:144 24 9
Ditrex Slavonín 3.Liga sk. ,,B" 108:128 20 10
FC ZRTV Loko Milo 3.Liga sk. ,,B" 87:109 19 11
SK Kopeček Kopeček 3.Liga sk. ,,B" 69:106 18 12
Jager 1878 Slavonín 3.Liga sk. ,,B" 94:126 16 13
Zlené Balet Slavonín 3.Liga sk. ,,B" 67:122 14 14
Shake and Blake Milo 4.Liga sk. ,,B" 224:46 44 1
FC Broky Slavonín 4.Liga sk. ,,C" 164:50 43 1