Jdi na obsah Jdi na menu
 

3.Liga - skupina B

 Tabulka celkem 2017/2018

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre +/- Body
1. FC Broky 24 20 1 3 122:72 50 41
2. Shake and Bake 24 19 0 5 198:98 100 38
3. Meta Pohořany 24 16 3 5 118:71 47 35
4. SK Kopeček 24 16 3 5 96:75 21 35
5. Chalapeňos 24 12 6 6 79:69 10 30
6. Roko Samotišky 24 13 2 8 135:89 46 28
7. Atletico Haná 24 13 2 9 123:105 18 28
8. Elektro Otáhal A 24 9 1 14 147:159 -12 19
9. FC ZRTV Loko 24 9 1 14 94:135 -41 19
10. FC Fiasco 24 7 3 14 91:127 -36 17
11. MK Jívová 25 4 6 15 122:140 -18 14
12. Zelené Balet 25 6 2 17 77:116 -69 14
13. Jager 1878 24 7 0 17 78:148 -70 14
14. Ditrex 24 2 2 20 89:165 -64 6

 V - 2.body     R - 1.bod     P - 0.bodů

 

Tabulka jaro 2018

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre +/- Body
1. Meta Pohořany 11 10 0 1 59:24 35 20
2. Shake and Bake 11 9 0 2 96:40 56 18
3. FC Broky 11 8 1 2 50:34 16 17
4. Chalapeňos 11 7 2 2 35:23 12 16
5. Roko Samotišky 11 7 0 4 71:40 31 14
6. SK Kopeček 11 5 1 5 44:47 -3 11
7. FC Fiasco 11 4 2 5 47:49 -2 10
8. Atletico Haná 11 4 2 5 39:56 -17 10
9. FC ZRTV Loko 11 5 0 6 40:62 -18 10
10. Elektro Otáhal A 11 4 0 7 71:80 -9 8
11. Zelené Balet 12 3 2 7 36:51 -15 8
12. MK Jívová 12 2 2 8 57:67 -10 6
13. Jager 1878 11 2 0 9 39:85 -46 4
14. Ditrex 11 1 1 9 42:67 -25 3

 V - 2.body     R - 1.bod     P - 0.bodů

 

 Tabulka podzim 2017

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre +/- Body
1. FC Broky 13 12 0 1 73:38 35 24
2. SK Kopeček 13 11 1 1 52:28 24 23
3. Shake and Bake 13 10 0 3 102:56 45 20
4. Atletico Haná 13 9 0 4 84:49 35 18
5. Meta Pohořany 13 6 3 4 61:47 14 15
6. Roko Samotišky 13 6 2 5 64:49 15 14
7. Chalapeňos 13 5 4 4 44:48 -4 14
8. Elektro Otáhal A 13 5 1 7 76:79 -3 11
9. Jager 1878 13 5 0 8 39:63 -24 10
10. FC ZRTV Loko 13 4 1 8 54:73 -19 9
11. MK Jívová 13 2 4 7 65:73 -8 8
12. FC Fiasco 13 3 1 9 44:78 -36 7
13. Zelené Balet 13 3 0 10 41:65 -24 6
14. Ditrex 13 1 1 11 47:98 -51 3

 V - 2.body     R - 1.bod     P - 0.bodů

 

24.Kolo (číslo v závorce = pořadí v tabulce před utkáním)

MK Jívová (11) Zelené Balet (13) 3:4
Jager 1878 (12) Ditrex (14) :
Elektro Otáhal A (8) FC Broky (1) :
ROKO Samotišky (6) Atletico Haná (7) :
Chalapeňos (5) Shake and Bake (2) :
FC Fiasco (10) FC ZRTV Loko (9) :
Meta Pohořany (3) SK Kopeček (4) :

​23.Kolo

FC Broky (1) MK Jívová (11) 7:5
Ditrex (14) ROKO Samotišky (7) 5:12
Zelené Balet (13) Jager 1878 (12) 8:4
Atletico Haná (5) Meta Pohořany (4) 2:5
FC ZRTV Loko (10) Elektro Otáhal A (8) 7:6
Chalapeňos (6) FC Fiasco (9) 3:2
Shake and Bake (2) SK Kopeček (3) 13:0

​22.Kolo

MK Jívová (12) FC ZRTV Loko (10) 10:2
Jager 1878 (11) FC Broky (1) 1:8
SK Kopeček (3) Atletico Haná (5) 6:1
FC Fiasco (9) Shake and Bake (2) 2:9
Elektro Otáhal A (8) Chalapeňos (6) 5:4
ROKO Samotišky (7) Zelené Balet (13) 10:2
Meta Pohořany (4) Ditrex (14) 3:0 kon.

​21.Kolo

MK Jívová (12) FC Fiasco (10) 6:6
Atletico Haná (5) Ditrex (14) 5:5
Jager 1878 (11) Chalapeňos (6) 5:3
SK Kopeček (3) Zelené Balet (13) 0:0
Elektro Otáhal A (8) Shake and Bake (2) 7:9
Roko Samotišky (7) FC ZRTV Loko (9) 9:0
Meta Pohořany (4) FC Broky (1) 4:3

20.Kolo

Elektro Otáhal A (8) MK Jívová (12) 10:4
Zelené Balet (13) Atletico Haná (4) 2:3
FC Broky (1) SK Kopeček (2) 8:3
FC ZRTV Loko (9) Meta Pohořany (5) 1:6
FC Fiasco (10) Jager 1878 (11) 7:3
Chalapeňos (6) ROKO Samotišky (7) 3:0
Shake and Bake (3) Ditrex (14) 7:2

​19.Kolo

MK Jívová (12) Shake and Bake (3) 4:11
Ditrex (14) Zelené Balet (13) 3:5
Atletico Haná (5) FC Broky (1) 1:1
Jager 1878 (11) Elektro Otáhal A (8) 5:10
SK Kopeček (2) FC ZRTV Loko (9) 1:3
Roko Samotišky (7) FC Fiasco (10) 7:3
Meta Pohořany (4) Chalapeňos (6) 3:4

18.Kolo

MK Jívová (12) Jager 1878 (10) 12:1
FC ZRTV Loko (9) Atletico Haná (5) 5:9
Elektro Otáhal A (8) Roko Samotišky (7) 9:14
FC Broky (1) Ditrex (14) 7:4
Chalapeňos (6) Kopeček (2) 1:1
FC Fiasco (11) Meta Pohořany (4) 5:6
Shake and Bake (3) Zelené Balet (13) 8:3

​17.Kolo

Roko Samotišky (7) MK Jívová (12) 4:2
SK Kopeček (2) FC Fiasco (11) 3:1
Ditrex (14) FC ZRTV Loko (9) 10:4
Zelené Balet (13) FC Broky (1) 3:4
Jager 1878 (10) Shake and Bake (3) 5:15
Atletico Haná (4) Chalapeňos (6) 2:4
Meta Pohořany (5) Elektro Otáhal A (8) 6:2

16.Kolo

MK Jívová (12) Meta Pohořany (5) 1:10
Jager 1878 (9) Roko Samotišky (7) 3:7
El. Otáhal A (8) SK Kopeček (2) 5:12
FC ZRTV Loko (10) Zelené Balet (13) 4:1
Chalapeňos (6) Ditrex (14) 3:0
Shake and Bake (3) Broky (1) 2:3
FC Fiasco (11) Atletico Haná (4) 5:2

15.Kolo

SK Kopeček (2) MK Jívová (11) 4:3
Ditrex (14) FC Fiasco (12) 2:6
Zelené Balet (13) Chalapeňos (5) 1:3
FC Broky (1) FC ZRTV Loko (10) 4:3
Atletico Haná (4) Elektro Otáhal A (8) 6:5
Roko Samotišky (7) Shake and Bake (3) 5:6
Meta Pohořany (5) Jager 1878 (9) 5:2

14.Kolo

MK Jívová (11) Atletico Haná (4) 5:6
Jager 1878 (9) SK Kopeček (2) 7:6
Shake and Bake (3) FC ZRTV Loko (10) 3:7
Chalapeňos (7) FC Broky (1) 5:1
Roko Samotišky (6) Meta Pohořany (5) 0:3
Elektro Otáhal A (8) Ditrex (14) 7:6
FC Fiasco (12) Zelené Balet (13) 3:3

13.Kolo

MK Jívová (11) Ditrex (14) 9:9
Jager 1878 (9) Atletico Haná (4) 3:12
Eletktro Otáhal A (8) Zelené Balet (13) 5:10
Roko Samotišky (6) SK Kopeček (2) 2:3
Chalapeňos (7) FC ZRTV Loko (10) 6:5
FC Fiasco (12) FC Broky (1) 3:5
Meta Pohořany (5) Shake and Bake (3) 1:6

12.Kolo

Zelené Balet (13) MK Jívová (12) 2:9
Ditrex (14) Jager 1878 (9) 1:5
FC Broky (1) Elektro Otáhal A (8) 7:6
Atletico Haná (5) Roko Samotišky (6) 6:2
FC ZRTV Loko (10) FC Fiasco (11) 6:1
Shake and Bake (3) Chalapeňos (7) 7:1
SK Kopeček (2) Meta Pohořany (4) 3:2

11.Kolo

MK Jívová (12) FC Broky (1) 4:6
Jager 1878 (10) Zelené Balet (13) 3:2
Elektro Otáhal A (8) FC ZRTV Loko (9) 9:2
FC Fiasco (11) Chalapeňos (7) 4:4
SK Kopeček (2) Shake and Bake (3) 5:2
Meta Pohořany (6) Atletico Haná (4) 8:2
Roko Samotišky (5) Ditrex (14) 5:9

10.Kolo

FC ZRTV Loko (12) MK Jívová (11) 9:5
Ditrex (14) Meta Pohořany (6) 1:5
Zelené Balet (13) Roko Samotišky (5) 1:2
FC Broky (1) Jeger 1878 (9) 9:2
Atletico Haná (3) SK Kopeček (4) 4:5
Chalapeňos (8) Elektro Otáhal A (7) 4:1
Shake and Bake (2) FC Fiasco (10) 10:3

9.Kolo

MK Jívová (11) Chalapeňos (7) 5:5
Jager 1878 (13) FC ZRTV Loko (10) 5:4
Atletico Haná (1) Shake and Bake (4) 5:7
Elektro Otáhal A (8) FC Fiasco (9) 5:4
Roko Samotišky (5) FC Broky (2) 3:4
Meta Pohořany (6) Zelené Balet (12) 10:0
SK Kopeček (3) Ditrex (14) 7:1

8.Kolo

FC Fiasco (13) MK Jívová (9) 11:9
Ditrex (14) Atletico Haná (2) 3:11
Zelené Balet (10) SK Kopeček (5) 2:4
FC Broky (3) Meta Pohořany (6) 8:3
FC ZRTV Loko (12) Roko Samotišky (4) 4:4
Chalapeňos (7) Jager 1878 (11) 3:0 kont.
Shake and Bake (1) Elektro Otáhal A (8) 4:16

7.Kolo

MK Jívová (12) Eletkro Otáhal (8) 6:5
Jager 1878 (13) FC Fiasco (11) 5:2
Atletico Haná (3) Zelené Balet (9) 7:4
Ditrex (14) Shake and Bake (2) 2:14
SK Kopeček (4) FC Broky (1) 4:3
Roko Samotišky (5) Chalapeňos (7) 5:2
Meta Pohořany (6) FC ZRTV Loko (10) 5:1

6.Kolo

Shake and Bake (4) MK Jívová (10) 8:4
Zelené Balet (11) Ditrex (14) 7:5
FC Broky (2) Atletico Haná (1) 4:3
Elektro Otáhal A (9) Jager 1878 (12) 6:3
FC ZRTV Loko (13) SK Kopeček (3) 5:4
Chalapeňos (7) Meta Pohořany (6) 4:4
FC Fiasco (8) Roko Samotišky (5) 1:10

5.Kolo

Jager 1878 (14) MK Jívová (10) 4:2
Ditrex (13) FC Broky (2) 1:8
Zelené Balet (11) Shake and Bake (4) 3:8
Atletico Haná (1) FC ZRTV Loko (12) 8:3
SK Kopeček (3) Chalapeňos (6) 1:1
Roko Samotišky (5) Elektro Otáhal A (9) 9:2
Meta Pohořany (7) FC Fiasco (8) 4:0

4.Kolo

MK Jívová (11) Roko Samotišky (8) 4:4
FC Broky (2) Zelené Balet (9) 3:0
Elektro Otáhal A (10) Meta Pohořany (7) 8:8
FC ZRTV Loko (14) Ditrex (13) 6:0
Chalapeňos (5) Atletico Haná (1) 1:5
Fc Fiasco (6) SK Kopeček (3) 2:5
Shake and Bake (4) Jager 1878 (12) 11:4

3.Kolo

Meta Pohořany (8) MK Jívová (10) 3:3
Ditrex (11) Chalapeňos (7) 1:4
Zelené Balet (12) FC ZRTV Loko (14) 5:0
FC Broky (3) Shake and Bake (1) 4:3
Atletico Haná (2) FC Fiasco (4) 9:4
SK Kopeček (5) Elektro Otáhal A (9) 6:1
Roko Samotišky (6) Jager 1878 (13) 4:2

2.Kolo

MK Jívová (8) SK Kopeček (7) 2:3
Jager 1878 (9) Meta Pohořany (13) 2:5
Elektro Otáhal ,,A" (4) Atletico Haná (6) 2:8
FC ZRTV LOKO (14) FC Broky (3) 4:7
Chalapeňos (11) Zelené Balet (10) 7:5
FC Fiasco (5) Ditrex (12) 7:6
Shake and Bake (1) Roko Samotišky (2) 8:5

1.Kolo

Atletico Haná MK Jívová 4:3
Ditrex Elektro Otáhal ,,A" 8:10
Zelené Balet FC Fiasco 0:2
FC Broky Chalapeňos 5:2
SK Kopeček Jager 1878 2:1
FC ZRTV Loko Shake and Bake 5:14
Meta Pohořany Roko Samotišky 3:9